Zamiast klapsa – jak z miłością i szacunkiem
wyznaczać dzieciom granice?

Chyba każdy, kto ma dzieci, doświadczył momentu, w którym jego cierpliwość się skończyła, albo przynajmniej była na wykończeniu. Niektórym przychodzi na myśl „Bo zaraz…”.

Na warsztatach będziemy szukać odpowiedzi m.in. na następujące pytania: jak nie dać się ponieść emocjom, dlaczego sięgamy po taki „środek wychowawczy”, jakie konsekwencje – dla dziecka i dla rodzica – niesie za sobą klaps? Co mogą zrobić rodzice, by takich doświadczań oszczędzić sobie i dzieciom?

Zainteresowanych rodziców zapraszamy na warsztat w dniu: 2.12.2016 r. godz. 16:30

Ilość miejsc ograniczona. Zgłaszać się należy mailowo: biuro@fundacjasciezka.pl lub za pomocą formularza kontaktowego (znajdującego się w zakładce KONTAKT)

Koszt: 50 zł. od osoby, zniżka dla obojga rodziców (80 zł).

Warsztat dla rodziców w oparciu o scenariusz Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę (dawniej Fundacja Dzieci Niczyje).